9-oji Lietuvos dobermanų klubo paroda, 2004-08-08, Trakai
Teisėjas/Judge: Ole Vandsø Andersen (Danija/Denmark)
MALES
Baby class
Black
v.p.1, Best Baby, Airon Alan Argas (Ali Amadeus Piligrimas – Eboni Tikrai Nauja)
v.p. 2 Saitas Aitvaras (Horus del Mediano – Zalvara Alegar Imidz)
v.p. 3 Svingas Aitvaras (Horus del Mediano – Zalvara Alegar Imidz)
Puppy class
Black
v.g.1 Livonijas Baron Head Honcho (Nitro del Rio Bianco – Paola Penelopa Piligrimas)
v.g.2 Fjordneck Daimler v. Alpha Nordic ( Oby Schulz di Campovalano – Smart Wood Hills Ebony)
g. 3 Kriegerhof Marlon (Smart Wood Hills Ileks – Rebekka iz Zoosfery)
Brown
v.g. 1 Sant Kreal Uran (Sant Kreal Bronzovy Budda – Sant Kreal Karmen)
Junior class
Black
Ex. 1, Junior winner, Foresto Tikrai nauja (Archibald Allegro Drei Imidz – Leda Ladeira Favoritas)
Brown
Ex. 1, Junior winner, Smart Wood Hills Burbon (Rossiiskiy Kolorit Arbat Aldo – Smart Wood Hills Pilar)
Open class
Black
Ex. 1, CAC, Club Winner, Imidz Herzog Alingar (CAYA Dogzilla – Ineja Pekarski Drei Haus)
Ex. 2 Ali Amadeus Piligrimas (Ilane Darafal – Taisija iz Slavnoi Stai)
Ex. 3 Sergius Aleksandrija Rerikh ( Tigr iz Slavnoi Stai – Adel-Adriana de Vinko)
Ex. 4 Elsan Haus Aikido (S‘Lichobor Fantom – Naomi-Nalin Disant Rou)
- Eria Pro Maestro Capella (Marador v.d. Rauberhohle – Vodolej Rus Fabiana)
Brown
Ex. 1, CAC, Imidz Dobrinja Valjur Land (Dogzilla CAYA – Silvana Lefer Imidz)
Ex.2 Jarome Favola di Satti (QuillanQuasim del Citone – Galja iz Zoosfery)
Working class
Black
Ex. 1, CAC, Livonijas Baron Cirinus (Baron Aik Iringold – Huppy Angel Olvi-Flora)
Brown
Ex.1, CAC, Zan‘Zibar Alegar Imidz (S‘Lichobor Fantom – Ineja Pekarski Drei Haus)
Champion class
Black
Ex. 1, CAC, Baron Zidan z Tomky (GinoGomez del Citone – Rebeca z Tomky)
Ex. 2 Dester Elsan Haus (Brahms vom Hanseaten – Naomi-Nalin Disant Rou)
-Master Max of Djermati (Babilon del mediano – Honey Moon Woodoo Majesty)
-Windsor Artur (Icaro di Villa Castelli – Kosima v.d. Rauberhohle)
Brown
Ex. 1, CAC, Seedorf (Marland Cen President – Marland Cenna Oleandra)
Ex. 2 Zilan iz Zoosfery (Nestori z Zoosfery – Smart Food Hills Yutisia)
FEMALE
Baby class
v.p.1 Sant Kreal Fairytale (Sergius Aleksandrija Rerikh – Sant Kreal Novella)
v.p. 2 Sagitta Aitvaras (Horus del Mediano – Zalvara Alegar Imidz)
v.p. 3 Sibylla Aitvaras (Horus del Mediano – Zalvara Alegar Imidz)
Puppy class
Black
v.g.1, Best puppy, Livonijas Baronesa Harmony Hope (Nitro del Rio Bianco – Paola Penelopa Piligrimas)
v.g.2 Dea Doloris v. Alpha Nordic (Oby Schulz di Campovalano – Smart Wood Hills Ebony)
Brown
v.g. 1 Egida Egeria Tromelin (Tamerlan iz Slavnoi Stai – Windsor Alida)
Junior class
Black
Ex.1, Junior Winner, Crystal Camea Piligrimas (Obi Schulz di Campovalano – Tsartisa iz Slavnoi Stai)
Ex.2 Bessi Bonita Piligrimas (Obi Schulz di Campovalano – Taisija iz Slavnoi Stai)
Ex.3 Fabiola Tikrai nauja (Archibald Allegro Drei Imidz – Leda Ladeira Favoritas)
Ex 4 Imidz Hyve Tutty Alingar (Dogzilla CAYA – Ineja Pekarski Drei Haus)
Brown
Ex. 1, Junior Winner, Sant Kreal Sweet Simphony (Bombastic v. Hanseaten – Sant Kreal Novella)
Ex.2 Farera Tikrai nauja (Archibald Allegro Drei Imidz – Leda Ladeira Favoritas)
Black
Open class
Black
Ex.1, CAC, Club Winner, BOB, Irria del Mediano (Master Max of Djarmati – Della Baronessa CAYA)
Ex.3 Elsan Haus Arabeska (S‘Lichobor Fantom – Naomi-Nalin Disant Rou)
Ex.2 Elsan Haus Aisha-Arisha (S‘Lichobor Fantom – Naomi-Nalin Disant Rou)
Ex.4 Ati Akira Piligrimas (Ilane Darafal – Taisija iz Slavnoi Stai)
Ex. Livonijas Baronesa Emanuel Bomari (Bombastic v. Hanseaten – Arizona Todzi Flai)
Brown
Ex.1, CAC, Imidz Hanna Alingar (Dogzilla CAYA – Ineja Pekarski Drei Haus)
Ex. 2Nikland Lady Cora (Smart Wood Hills Tibery – Lerma)
- Smart Wood Hills Tuberoza (Jivago v.h.Wantij – Smart Wood Hills Ecstasy)
Working class
Black
Ex.1, CAC, Smart Wood Hills Lucia (Nestor z Zoosfery – Raviol iz Zoosfery)
Brown
-Tsaritsa iz Slavnoi Stai (Baron Nike Renewal – Indira v.d. Rauberhohle)
Champion class
Black
Ex.1, CAC, Dana Dariana Elsan Haus (Brahms v. Hanseatien – Naomi-Nalin Disant Rou)
Brown
Ex.1, CAC, Sant Kreal Rubinovaya Roza (Matador v.d. Rauberhohle – Sant Kreal Baronessa Bravo)
- Imidz Dashenka Valjur Land (Dogzilla CAYA – Silvana Leger Imidz)
- Eria Pro Kiberly Cristall (Tsarevich iz Slavnoi Stai – Eria Pro Ariozo Bogema)
Veteran class
Black
Ex.1, Best Veteran, Blanka Karaliene (Haini Leif-Lento – Ruzana van Gor Pecel)